TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Şöhret - Fame1980 yapımının Remake versiyonu olarak karşımıza çıkacak bu film günümüz zamanına ayak uydurmuştur.


Yönetmenliğini Kevin Tancharoen'nin yaptığı ve Oyuncuları Asher Book, Kay Panabaker, Anna Maria Perez De Tagle, Cody Longo, Naturi Naughton'den oluşuyor.

Şöhret - Fame

Şöhret - Fame izle

Şöhret - Fame filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2009 - ABD Dram, Komedi, Müzikal türündedir.

Konusu:

1980 yapımının Remake versiyonu olarak karşımıza çıkacak bu film günümüz zamanına ayak uydurmuştur. Kevin Tancharoen yönetmenliğindeki bu müzikal film, Birleşik Devletler ve birçok ülkede sinemalarda olacak.

Asher Book
Eylül 18 1988 Arlington,Virginia,ABD Her ne kadar Asher Monroe Kitap Hollywood sahnesine yeni olabilir, o zaten kendisi için yetenekli bir oyuncu, şarkıcı ve gitarist olarak başarılı bir isim yaptı. Asher 2000 yılında o "Seattle, Washington üzerinde karakter" Prince Edward Tudor "canlı,-Marc Elliott, Judd Woldin sahne, ve Mark Twain'in" Prens ve Pauper Ivan Menchell's müzikal uyum oynadı oyunculuk yaptığı başlatmak var ve St Paul, Minnesota.

Kay Panabaker
Güzel ve genç yıldızım 2 Mayıs 1990 doğumlu..Doğum yeri ABD,Teksas,Orange'dır.Summerland adlı dizide 13 yaşındaki Nikki Westerly karakterini canlandırdı. 2002 yapımı Dead Heat adlı filmde Kiefer Sutherland'la birlikte rol aldı ve bu rol sayesinde de tanındı.Ablası ünlü oyuncu Danielle Panabaker'dır.

Naturi Cora Maria
Naughton bir American şarkıcı ve aktris en eski olan bir üçüncü Pop şarkıcısı.

Kanal

Moviesmart Classic HD 9. KANAL 24 Ağustos Pazartesi 20:15-22:25

Filmden Resimler

Şöhret - Fame izle

Şöhret - Fame izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart classic hd, fame konusu, d-smart 2016 filmleri, fame izle, şöhret izle,