TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Son Ültimatom - Bourne UltimatumJason Bourne’in tek isteği ortadan kaybolmaktır. Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir.


Yönetmenliğini Paul Greengrass'nin yaptığı Son Ültimatom - Bourne Ultimatum filminin oyuncuları; Matt Damon , Julia Stiles , Joan Allen , Daniel Brühl , David Strathairn'den oluşuyor.

Son Ültimatom - Bourne Ultimatum

Son Ültimatom - Bourne Ultimatum izle

Son Ültimatom - Bourne Ultimatum

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Son Ültimatom - Bourne Ultimatum  2007 - ABD , Almanya Tür : Aksiyon , Gerilim , Suç türündedir.

Konusu:

Jason Bourne’in tek isteği ortadan kaybolmaktır. Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir. Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş olan Jason Bourne, iyi eğitimli yeni kuşak katillerin yoğun ateşi altındadır. Artık sadece tek bir hedefi vardır: Başlangıca dönmek ve kendisinin kim olduğunu bulmak.Robert Ludlum'un dünya çapında 1 milyar dolardan fazla hasılat toplayan serinin son halkası, 3 dalda Oscar almış Son Ultimatom SinemaTV'de "İlk iki film, gücünü 'Ben kimim?Sevgilimi kim öldürdü?" gibi sorulardan almıştı Bourne'un ilk iki filmde aldığı cevaplar tatmin ediciydi ama tam değildi Üçüncü filmin cevapları temel alması gerekiyordu Filmin sonlarına doğru Jason Bourne'un nasıl Jason Bourne olduğunu öğreneceksiniz " Jason Bourne'in tek isteği ortadan kaybolmaktır Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş olan Jason Bourne, iyi eğitimli yeni kuşak katillerin yoğun ateşi altındadır Artık sadece tek bir hedefi vardır: Başlangıca dönmek ve kendisinin kim olduğunu bulmak

David Strathairn 26 Ocak 1949 tarihinde San Francisco’da dünyaya gelen fizikçi bir babanın oğlu Strathairn, İskoç kökenlidir. Redwood Lisesi’nde ve Williams Kolej’de eğitim gören aktör, Ringling Brothers and Barnum.

Matt Damon Anne ve babası Matt iki yaşındayken ayrılmıştı. Büyükbabası Finlandiyalı. İlk rol aldığı filmlerden biri olan Mystic Pizza filminde Julia Roberts'la birlikte bir sahnede oynamıştı, daha sonra Ocean's Eleven filminde tekrar bir filmde buluşmuş oldular. Matt Damon ’ın çocukluk arkadaşı Ben Affleck’le beraber 1998 Oscar ödül töreninde en iyi senaryo Oscar’ını kazanmıştır. O seneye kadar pek kimsenin tanımadığı ikili Good Will Hunting’le inanılmaz bir başarıya imza atmıştı. Sinema dünyasının dikkatini Courage Under Fire’daki rolüyle çekmişti. Good Will Hunting hayatını değiştirdi ve ona Francis Ford Coppola ve Steven Spielberg gibi yönetmenlerle çalışma fırsatı sağladı. Rainmaker ve Saving Private Ryan’daki performansları ona ayrıcalıklı bir konum kazandırdı.

Daniel Brühl - González Domingo' tam adı ile İspanya'nın Özerk Katalanya Bölgesi'nin başkenti Barcelona'da 16 Haziran 1978 tarihinde İspanyol anne ve Alman babadan doğdu. Ama ilk gençlik dönemlerini Almanya'da Köln'de geçirdi ama her yaz Barcelona'da tatilini geçirdi. Annesi Alman doktoırlarına ve hastanelerine güveneöediği için Daniel'i İspanya'da doğurmuş. İspanyolcayı ve Almancayı çok akıcı bir şekilde konuşan Daniel şu an Berlin'de yaşamakta.

Sinema TV18.08.201312:15

Sinema TV 2 18.08.2013 14:00

Filmden Resimler

Son Ültimatom - Bourne Ultimatum izle

 

Son Ültimatom - Bourne Ultimatum  izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: salon 1, bourne ultimatum izle, d-smart 2014 filmleri, son ültimatom konusu, son ültimatom izle,