TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

SpotlightSpotlight katolik kilisesinde uygulanan çocuk tacizleri suçunu ortaya çıkartmaya çalışan The Boston Globe Gazetesinin yazarlarının hikayesini anlatıyor.


Spotlight

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground izle


Spotlight - Yönetmenliğini Tom McCarthy'nin yaptığı ve Oyuncuları Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams'den oluşuyor. Spotlight ekranlarında izleyebileceğiniz. 2015 - ABD Dram, Biyografi türündedir.

 

Konusu:

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Spotlight, taciz olayıyla gündeme gelen bir kilisenin kendini aklamaya çalışmasını ve bu tacizi aydınlatmaya çalışan Boston Globe gazetesi yazarlarını ele alıyor. Gazetenin yazarlarından oluşan “Spotlight” grubu, Katolik Kilisesi’ndeki taciz iddilarıyla ilgili eski defterleri deşer. Bir senelik araştırmaları sonucunda, Boston’ın üst düzey dini, yasal ve idari birliğine ait on yıllarca gizlenen gerçekleri ortaya çıkarır. Yeni atanan genel yayın yönetmeni Marty Baron 2001 yazında Globe’un başına geçmek üzere Miami’den geldiğinde, ayağının tozuyla Spotlight ekibini, 30 yıl boyunca düzinelerce çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan yerel bir rahip hakkındaki bir makaleyi takip etmekle görevlendirir. Boston’da Katolik Kilisesi’ni hedef almanın çok büyük yankı uyandıracağını bilen Spotlight editörü Walter “Robby” Robinson, muhabirler Sacha Pfeiffer (Rachel McAdams) ve Michael Rezendes ve araştırmacı Matt Carroll davaya daha derinlemesine dalmaya karar verirler. Kilise entrikalarını ve dinin kötüye kullanımı, inanç tacizciliği gibi konuları bir kez daha düşündüren filmde, Michael Keaton'un üstün performansıyla izliyoruz.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 30 Ekim Pazar 21:00-23:09


Filmden Resimler

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground izle

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, spotlight izle, d-smart 2017 izle, spotlight konusu, d-smart film izle,