TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Suç Ortağı - Complicit6 hislerine güvenerek Londra'daki 7 Temmuz terör saldırısına benzer yeni bir saldırı olacağını düşünen Edward Ekubo, olası bir saldırıyı durdurmak için planlar yapar.


Yönetmenliğini Niall MacCormick'nin yaptığı ve Oyuncuları David Oyelowo , Monica Dolan , Arsher Ali , Rupert Procter , Kaleem Janjua'den oluşuyor.

Suç Ortağı - Complicit

Suç Ortağı - Complicit izle

Suç Ortağı - Complicit  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2013 - İngiltere, Dram türündedir.

Konusu:

Elinde herhangi bir kanıt olmamasına rağmen Londra'daki 7 Temmuz terör saldırısına benzer yeni bir saldırıyı planı olduğunu düşünen Edward Ekubo, olası bir saldırıyı engelleyebilmek için harekete geçer.

Wesley Cook "Wes" Bentley
, Amerikalı film aktörü. American Beauty filmindeki Ricky Fitts rolüyle tanınmıştır. The Hunger Games'deki Seneca Crane rolüylede tanınmaktadır.

Jessica Chastain
Kuzey Kaliforniya'da büyüdü.Dokuz yaşındayken dansı keşfetti ve onüç yaşında bir dans topluluğuna katıldı. romeo ve juliet in seçmelerini kazanarak show dünyasının dikkatini çekti. annesinin soyadını alan Jessica Chastain bugüne kadar bir çok tv dizisi, sinema filmleri ve tiyatroda oyuncu olarak yer aldı.

Anne Jacqueline Hathaway
, Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu. Brokeback Mountain, Şeytan Marka Giyer, The Dark Knight Rises ve Sefiller filmlerindeki rolleriyle ünlüdür.
Hathaway 1982'de New Jersey'de doğdu ve orada büyüdü. Babası bir avukat, annesi de kendisi gibi bir aktristti.2001 yılında yer aldığı Disney yapımı Acemi Prenses (The Princess Diaries) filmiyle şöhrete kavuştu. Aynı yıl People Magazine dergisinin 'Çıkış yapan oyuncular' listesine girdi.

Matthew David McConaughey
, Oscar ödüllü ABD'li sinema oyuncusu. McConaughey, Mary Kathleen "Kay"'in (kızlık soyadı; McCabe) üç oğlundan biri olarak, Uvalde, Teksas'ta dünyaya geldi. Annesi bir öğretmen, babası James Donald McConaughey ise akaryakıt istasyonu sahibi idi, babası iş hayatına atılmadan önce Green Bay Packers futbol takımının bir oyuncusuydu. McConaughey, İrlandalı kökene sahiptir ve hristiyanlığa inancı bulunmaktadır. McConaughey'nin annesi ve babası boşandıktan sonra birkaç kez yeniden evlendiler. McConaughey bunu "Aşk ama istikrarsız bir ilişki" olarak yorumladı.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 20 Haziran Pazartesi 23:15-01:00

Filmden Resimler

The Hateful Eight izle

The Hateful Eight izle

Fragman İzle

Kategori: