TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Suç Romanı - Romanzo CriminaleLübnanlı adını taşıyan bir suç çetesinin en büyük hayali, yaşadıkları şehrin yani Roma'nın yeraltı dünyasını ele geçirmektir.


Yönetmenliğini Oleg Ryaskov'nin yaptığı Suç Romanı - Romanzo Criminale filminin oyuncuları; Dmitriy Miller, Aleksandr Bukharov, Kseniya Knyazeva'den oluşuyor.

Suç Romanı - Romanzo Criminale

Suç Romanı - Romanzo Criminale izle

Suç Romanı - Romanzo Criminale

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Suç Romanı - Romanzo Criminale  2005 - İtalya , İngiltere , Fransa Tür : Dram , Suç , Tarih türündedir.

Konusu:

Giancarlo De Cataldo'nun ünlü romanından uyarlanan yapım, başta ülkesinde olmak üzere, pek çok festivalde ödül kazanmış bir İtalyan suç filmi. Lübnanlı adını taşıyan bir suç çetesinin en büyük hayali, yaşadıkları şehrin yani Roma'nın yeraltı dünyasını ele geçirmektir. Adam kaçırma, terör ve yolsuzluk suçlarına bulaşan çete, zamanla kendi imparatorluğunu kurar. Polis ise hep peşlerindedir.

Pierfrancesco Favino (Ağustos 1969 24 doğumlu) bir İtalyan aktör.Favino Roma, İtalya doğdu. O kırktan fazla Avrupa yer aldı film ve televizyon dizisi 'dahil 1990'ların başından bu yana Gabriele Muccino s ' Son Öpücük , Gianni Amelio 's House Keys , Giuseppe Tornatore 'in Bilinmeyen Kadın ve Ferzan Özpetek 'in Satürn Muhalefet . Yılında 1.999 o rol aldı HBO filmi Mükemmel Cadavers adaptasyonu, Alexander Stille 'in aynı adlı roman . O alınan David di Donatello suç filmi rolüyle 2006 yılında - Oscar İtalyan eşdeğer - ödül Romanzo Criminale yönettiği, Michele Placido .

Riccardo Scamarcio (doğum: 13 Kasım 1979) İtalyan aktördür.Scamarcio Trani, Apulia'da doğmuştur.İyi bir aktör olarak yetişmek için Scuola Nazionale di Cinema, Roma'ya gitti. Şuan Roma'da yaşıyor. 2000 yılında bir dizi filmde rol alıyorken, ilk sinema filmi olan, yönetmenliğini Luca Lucini'nin yaptığı Tre metri sopra il cielo'da rol aldı. Bu sayede çabucak İtalyan halkı tarafından iyi tanınan, özellikle de genç bir izleyici kitlesi tarafından benimsenen biri oldu. Onun bu başarısı oyunculuk becerileri için talepleri arttırdı. Fausto Paravidino'nun yönettiği Texas (2005) filmindeki rolü onu bir seks sembolü olarak ön plana getirdi ve 2005 yılında Michele Placido'nun yönettiği Romanzo Criminale filminde ki esrarengiz bir katil rolünü canlandırmıştır.

Anna Mouglalis Soyadından da anlaşılabileceği gibi, aile kökeni Muğla ya dayanmaktadır.Çocukluğunu Fransa'nın güneyindeki Var departmanında geçirmiş, daha sonra ailesi Nantes şehrine taşınmıştır. 2001 yılında Paris'teki Dramatik Sanatlar Ulusal Konservatuarı'ndan (Conservatoire National Supérieur d'Art Dramatique de Paris) (CNSAD) Daniel Mesguich'in öğrencisi olarak mezun olmuştur.1997'de Paris'te sahnelenen 'Titanik gecesi' (La Nuit du Titanic) isimli oyunla tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. Aynı yıl yönetmen Francis Girodtarafından 'Terminal' (Terminale) filmi için seçilmiştir.

Sinema TV 20.08.2013 04:45

Sinema TV 20.08.2013 08:30

SinemaTV 2 20.08.2013 10:15

SinemaTV 2 21.08.2013 06:30

Filmden Resimler

Suç Romanı - Romanzo Criminale izle

 

Suç Romanı - Romanzo Criminale izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2, romanzo criminale konusu, d-smart 2014 filmleri, romanzo criminale oyuncuları, suç romanı izle,