TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Suç Sınırı - The MuleSharon Stone ve Billy Zane’den Heyecan Verici Bir Aksiyon! Hırslı bir gazeteci olan Sofie, yasadışı göç sorunuyla savaşıyormuş gibi gözükürken, gizliden gizliye bu olayın perde arkasında çalışan yozlaşmış politikacıları teker teker halka açıklamaya verir.


Yönetmenliğini Gabriela Tagliavini'nin yaptığı Suç Sınırı - The Mule filminin oyuncuları; Sharon Stone , Billy Zane , Christian Slater , Giovanna Zacarías , Manolo Cardona'den oluşuyor.

Suç Sınırı - The Mule

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later izle

Suç Sınırı - The Mule

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Suç Sınırı - The Mule 2007 - İngiltere , İspanya Tür : 2012 - ABD , Meksika Tür : Aksiyon , Gerilim türündedir.

Konusu:

Sharon Stone ve Billy Zane’den Heyecan Verici Bir Aksiyon! Hırslı bir gazeteci olan Sofie, yasadışı göç sorunuyla savaşıyormuş gibi gözükürken, gizliden gizliye bu olayın perde arkasında çalışan yozlaşmış politikacıları teker teker halka açıklamaya verir. Sofie’nin amacına ulaşmasını engellemeye çalışan kimliği belirsiz bir grup kardeşi Aaron’u kaçırır. Sofie, kardeşinin hayatta olup olmadığından habersiz bir şekilde şiddet, suç ve insan kaçırma olaylarının sürekli yaşandığı tehlikelerle dolu Amerika / Meksika sınırında kayıp kardeşini aramaya başlar.

Christian Michael Leonard Hawkins New York, ABD Doğumlu 18.08.1969 Empire Dergisinin 'Film tarihinin en seksi 100 yıldızı' listesine 79. sıradan seçildi (1995).Üç kez ölümcül silah taşımaktan dolayı Los Angales polisi tarafından tutuklandı, üç ay hapse mahkum edildi, iyi halden 59 gün sonra serbest bırakıldı.Uçakta silah taşıdığı için tutuklandı (1994)Büyük bir Star Trek hayranı Kempo karate'de yeşil kuşak sahibi.

Billy Zane 1966 yılında, Chicago, Illinois'de dünyaya geldi. Her ikisi de amatör olarak oyunculukla uğraşan Yunan asıllı bir anne babanın oğlu olan Zane eğitimini, İsviçre'de ve ABD'de tamamladı. Beyaz perdedeki ilk rolünü 1985 yapımı 'Back to the Future'da alan Zane, serinin 1989 yılında çekilen ikinci filminde de rol aldı. Billy Zane, uluslararası ününü Dead Calm filmindeki psikopat Hughie Warriner rolü ile yakaladı. Zane'in 1989 yılında rol aldığı bir diğer yapım ise NBC televizyonu için çekilen 'The Case of the Hillside Stranglers' oldu.

Filmden Resimler

Suç Sınırı - The Mule izle

 

Suç Sınırı - The Mule izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, the mule izle, d-smart 2014 filmleri, the mule konusu, suç sınırı izle,