TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Suç Zinciri - Electric SlideBüyük bir mafya örgütü olan Malakian'ları Milo Malakian (Jean Reno) tek adam olarak ciddi bir otorite olarak yönetmesi gerekir.


Yönetmenliğini Laurent Tuel'nin yaptığı ve Oyuncuları Jean Reno, Gaspard Ulliel, Vahina Giocante, Rachida Brakni, Sami Bouajila'den oluşuyor.

Suç Zinciri - Electric Slide

Suç Zinciri - Electric Slide izle

Suç Zinciri - Electric Slide  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2009 - Fransa Dram, Gerilim, Suç türündedir.

Konusu:

Güney Fransa'nın en büyük yeraltı örgütü olan Malakian'ları Milo Malakian (Jean Reno) tek adam olarak mutlak bir otoriteyle yönetmektedir. Oğlu Anton ise (Gaspard Ulliel) kendi kaderini kendisi belirlemek, bağımsız olmak istemektedir. Ancak bu uğurda hem kaderine, hem de babasının en büyük düşmanına meydan okuması lazımdır.

Juan Moreno
İlk evliliğinden iki çocuğu olan Reno, 1996'da ikinci evliliğini Nathalie Dyszkiewicz ile yapar ve bu evlilikten de 2 çocukları olur.

Vahina Giocante
(30 Haziran 1981) Fransız oyuncu.Marie Marie Baie des Anges (1998) yılında, o aşık enmeshed haline genç gezginlerin, nefret bir grup arasında olduğundan ve Fransız Riviera üzerinde şiddet.Lila yılında (2005 film) Giocante Marsilya'da kaba bir mahallede teyzesi ile bulunan bir genç canlandırıyor diyor.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 05 Nisan Salı 19:00-20:35

Filmden Resimler

Suç Zinciri - Electric Slide izle

Suç Zinciri - Electric Slide izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, electric slide izle, dsmart 2017 izle, electric slide konusu, suç zinciri izle,