TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

The Young Victoria - Genç VictoriaÜç dalda aday gösterildiği Oscar ’ı en iyi kostüm dalında kazanan Young Victoria – Genç Victoria , Britanya tarihinin en uzun tahtta kalan kraliçesi Kraliçe Victoria’nın genç yaşında iktidara yürüyüşünün öyküsü anlatılıyor…


Yönetmenliğini Jean-Marc Vallee'nin yaptığı The Young Victoria - Genç Victoria filminin oyuncuları; Emily Blunt, Paul Bettany, Thomas Kretschmann, Mark Strong, Jim Broadbent'den oluşuyor.

The Young Victoria - Genç Victoria

The Young Victoria - Genç Victoria izle

The Young Victoria - Genç Victoria

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz The Young Victoria - Genç Victoria filmi 2009 - İngiltere, ABD yapımı ve Biyografi, Dram, Tarih türündedir.

Konusu:

Üç dalda aday gösterildiği Oscar ’ı en iyi kostüm dalında kazanan Young Victoria – Genç Victoria , Britanya tarihinin en uzun tahtta kalan kraliçesi Kraliçe Victoria’nın genç yaşında iktidara yürüyüşünün öyküsü anlatılıyor… Genç Victoria’da, Kraliçe Victoria’nın kraliyet ailesi içindeki iktidar kavgalarının nesnesi olmaktan, Prens Albert (Rupert Friend) ile yaşadığı romantik yakınlaşmaya ve dillere destan evliliğine kadar değiniliyor. Genç Victoria’nın (Emily Blunt) drama, romans, siyasi entrikalar ve nefes kesici bir sinematografiyle örülü öyküsü, İngiliz oyunculardan oluşan kadrosuyla daha da güçleniyor.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premiyum HD 9. KANAL Pazartesi 21:15-23:05

Filmden Resimler

The Young Victoria - Genç Victoria izle

 

The Young Victoria - Genç Victoria izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premiyum hd, genç victoria konusu, digiturk 2015 filmleri, genç victoria izle, the young victoria izle,