TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Tuhaf Thomas - Odd ThomasTuhaf Thomas kendi halinde hayat mücadelesi veren bir gençtir. Birden bire ortaya çıkan doğa ustu güçleri vardır.


Yönetmenliğini Stephen Sommers'nin yaptığı ve Oyuncuları Tim Robbins, Willem Dafoe, Anton Yelchin, Addison Timlin, Gugu Mbatha-Raw'den oluşuyor.

Tuhaf Thomas - Odd Thomass

Tuhaf Thomas - Odd Thomas izle

Tuhaf Thomas - Odd Thomas filminin D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2012 - ABD Dram, Gerilim, Gizem türündedir.

Konusu:

Tuhaf Thomas kendi halinde hayat mücadelesi veren bir gençtir. Birden bire ortaya çıkan doğa ustu güçleri vardır. Dünya’ya inen vahşi hayvanlarla mücadele etmesi gerklitir, Tuhaf Thomas tüm zorluklara karşı asla geri adım atmayacaktır.

Timothy Francis Robbins oscar ödüllü ABD'li aktör, senaryo yazarı, yönetmen, yapımcı ve müzisyendir. Susan Sarandon ile çok uzun süreden beri birliktedir. 1.96 metrelik boyu ile Hollywood aktörlerinin en uzun boylularındandır.Robbins West Covina,Kaliforniya doğumludur. Bir katolik olarak yetiştirilmiştir.

Willem Dafoe Bir Akademi Ödülü adaylığı bulunan Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Kariyerinde The Last Temptation of Christ (1988), Örümcek Adam film serisi (2002-2007) ve Platoon (1986) gibi kaliteli filmlerde oynamıştır.

Anton Yelchin 11 mart 1989’da Rusya Leningrad’da doğmuştur. Anton 6 aylıkken, anne ve babası mülteci olarak Amerika’ya yerleşmeye karar verir. Anton 9 yaşında iken, bağımsız bir film olan A Man is Mostly Water ile oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra “A Time For Dancing”, “House of D” gibi filmlerde ve “Taken” adlı mini dizide rol almıştır. İlk çıkışını 2001 yılında “Hearts in Atlantis” adlı filmdeki Bobby Garfield rolü ile yapmıştır. Bu filmdeki rolü ile Young Artist Award’a layık bulunmuştur.

Addison Timlin 1991 Philadelphia doğumlu Amerikalı aktris. ilk sinema deneyimi olan 2005 yılı yapımı Derailed isimli filmde kendisini Amy Schine olarak izledik.

Kanal

Moviesmart Platin HD 21 Şubat Cumartesi 21:30-23:07

Filmden Resimler

Tuhaf Thomas - Odd Thomas izle

Tuhaf Thomas - Odd Thomas izle

Fragman İzle


Kategori: