TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Uyuyana Kadar - Before I Go to SleepChristine etrafındaki insanların davranışlarını sorgulamaya başladıktan sonra bir son bulacak, böylelikle kötü bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.


Yönetmenliğini Rowan Joffe'nin yaptığı ve Oyuncuları Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong, Anne-Marie Duff, Charlie Gardner'den oluşuyor.

Uyuyana Kadar - Before I Go to Sleep

The November Man - Hedefteki Adam izle

The November Man - Hedefteki Adam filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - İngiltere Gerilim, Gizem türündedir.

Konusu:

Ani bir kaza sonucu hafızasında bir takım değişmeler olan Christine etrafındaki insanların davranışlarını sorgulamaya başladıktan sonra bir son bulacak, böylelikle kötü bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Nicole Mary Kidman
olan ünlü sinema oyuncusu. 20-haziran 1967'de Honolulu, Hawaii, Amerika'da dünyaya geldi. Babası Anthony Kidman, biyokimyager ve klinik psikoloğu, annesi Janelle Kidman ise hemşire ve eğitmendi.

Colin Andrew Firth
, 1960 doğumlu İngiliz tiyatro ve sinema oyuncusu. 1984 yılındaki Another Country filmindeki Tommy Judd rolü ile ünlendi, 2010'da Zoraki Kral filmindeki 6. George rolüyle Oscar ödülünün sahibi oldu.
1960'da Grayshott, İngiltere'de akademik kökenli bir ailenin ilk çocuğu olarak doğdu. Annesi Shirley Firth, üniversitede karşılaştırmalı dinler dersi öğretmeni, babası David ise Shirley ile aynı okulda tarih öğretmeniydi.

Mark Strong
İtalya'lı bir baba ve Avustralya'lı bir annenin cocugu olarak, 1963 yilinda Londra'da dunyaya gelen, asil adi marco giuseppe salussolia olan ve akademik gecmise sahip ingiliz aktor. oynadigi rollerde genellikle karizmatik ve sogukkanli karakterleri canlandirmaktadir.

Kanal

Moviesmart Platin HD 22 Mart Pazar 21:00-22:32

Filmden Resimler

The November Man - Hedefteki Adam izle

The November Man - Hedefteki Adam izle

Fragman İzle


Kategori: