TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Varlıktan Yokluğa - From Prada To NadaMary tüm vaktini alışveriş yaparak geçirirken, Nora avukat olabilmek için durmadan çalışmaktadır. Babaları öldüğünde iflas ettiğini ve aynı zamanda bir erkek kardeşleri olduğunu da öğrenen kızlar meteliksiz kalmıştır.


Yönetmenliğini Angel Gracia, John Kozak'nin yaptığı Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada filminin oyuncuları; Shia LaBeouf, Susan Sarandon, Robert Redford, Nick Nolte, Chris Cooper'den oluşuyor.

Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada

Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada izle

Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada filmi 2011 - ABD yapımı ve Dram, Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Mary (Alexa Vega) ve Nora (Camilla Belle), Beverly Hills’de rahat bir hayat süren iki kızkardeştir. Mary tüm vaktini alışveriş yaparak geçirirken, Nora avukat olabilmek için durmadan çalışmaktadır. Babaları öldüğünde iflas ettiğini ve aynı zamanda bir erkek kardeşleri olduğunu da öğrenen kızlar meteliksiz kalmıştır. Erkek kardeşleri, oturdukları evi de satın alınca Mary ve Nora, doğuya, teyzelerinin yanına taşınmak zorunda kalırlar.

Yayın Bilgisi:

17 KASIM 2013 PAZAR 21/ 00

18 KASIM 2013 PAZARTESİ 13/ 15

22 KASIM 2013 CUMA 19/ 0

26 KASIM 2013 SALI 17/ 15

Filmden Resimler

Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada izle

 

Varlıktan Yokluğa - From Prada To Nada izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, from prada to nada konusu, d-smart 2014 filmleri, from prada to nada izle, varlıktan yokluğa izle,