TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Yağmuru Bile - Even The RainTakıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir.


Yönetmenliğini Icíar Bollaín'nin yaptığı Yağmuru Bile - Even The Rain filminin oyuncuları; Gael García Bernal, Luis Tosar, Najwa Nimri, Cassandra Ciangherotti, Emma Suárez'den oluşuyor.

Yağmuru Bile - Even The Rain

Yağmuru Bile - Even The Rain izle

Yağmuru Bile - Even The Rain

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Yağmuru Bile - Even The Rain filmi 2010 - Fransa, İspanya, Meksika yapımı ve Dram, Savaş, Tarih türündedir.

Konusu:

İspanya’nın 2011 Oscar adayı Yağmur Bile, yönetmenlik, Kristof Kolomb ve temel insan hakları mücadelesini bir araya getiriyor. Senaryosu Ken Loach’un daimi senaristi Paul Laverty tarafından yazılan film, Icíar Bollaín’in 2007 yapımı dedektiflik hikâyesi Matahariler’in başarısını takip ediyor. Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hıristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en yerli ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır..Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en “yerli” ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Fest HD Çarşamba 19:50-21:45

Filmden Resimler

Yağmuru Bile - Even The Rain izle

 

Yağmuru Bile - Even The Rain izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart fest hd, even the rain izle, d-smart 2014 filmleri, even the rain konusu, yağmuru bile izle,