TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Yaman Çelişki - The DilemmaMüzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor.


Yönetmenliğini Ron Howard'nin yaptığı Yaman Çelişki - The Dilemma filminin oyuncuları; Jennifer Connelly, Channing Tatum, Winona Ryder, Kevin James, Queen Latifah'den oluşuyor.

Yaman Çelişki - The Dilemma

Yaman Çelişki - The Dilemma izle

Yaman Çelişki - The Dilemma

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Yaman Çelişki - The Dilemma filmi 2011 - ABD yapımı ve Dram, Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Müzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor. Ronny’nin kız arkadaşı Beth (Connelly) ve Nick’in karısı Geneva’nın (Ryder) desteğiyle, ikili yenilmez bir hale geliyor. Ama Geneva’yı tesadüfen başka bir adamla gören Ronny’nin dünyası alt üst oluyor ve cevapları bulmayı kendisine görev ediniyor. Yaptığı amatör araştırma, dünyasını komik bir karmaşaya sürüklerken, Nick’in kendine ait birkaç sırrı olduğunu öğreniyor. Artık zaman ilerliyor ve kariyerlerinin en büyük sunumunun yarattığı baskı artıyor, Ronny en yakın arkadaşına gerçeği söylerse olacakları göze almak zorunda.

Yayın Bilgisi:

21 ARALIK 2013 CUMARTESİ 21/ 00

22 ARALIK 2013 PAZAR 13/ 15

26 ARALIK 2013 PERŞEMBE 17/ 45

27 ARALIK 2013 CUMA 07/ 45

Filmden Resimler

Yaman Çelişki - The Dilemma izle

 

Yaman Çelişki - The Dilemma izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, the dilemma izle, d-smart 2014 filmleri, the dilemma konusu, yaman çelişki izle,