TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR )Valérie Donzelli'in yönetmenliğini yaptığı filmde Roméo ve Juliette iki genç oyuncudur. İlk görüşte birbirlerine aşık olurlar, beraber yaşamaya başlarlar aradan gecen zaman ile bir çocukları olur.


Yönetmenliğini Valérie Donzelli'nin yaptığı YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR ) filminin oyuncuları; Valérie Donzelli, Jérémie Elkaim, César Desseix, Gabriel Elkaïm'den oluşuyor.

YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR )

YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR ) Filmi İzle

 

YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR )

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF WAR ) 2011 yılı  Fransa, yapımı ve  Dram türündedir.

Konusu: Valérie Donzelli'in yönetmenliğini yaptığı filmde Roméo ve Juliette iki genç oyuncudur. İlk görüşte birbirlerine aşık olurlar, beraber yaşamaya başlarlar aradan gecen zaman ile bir çocukları olur. Başta çocuklarının bazı huyları onlara garip gelse de üstünde durmazlar, onun normal bir çocuk olduğunu düşünürler. Fakat kısa zaman sonra gerçeği kabullenmek zorunda kalırlar. Zira Adam’a beynindeki bir tümörden dolayı kanser teşhisi konmuştur. Bu durumda genç çift hastalığı kabul edip çocuklarının ölümüne karşı canla başla bir savaşa girişirler. Valérie Donzelli ve Jérémie Elkaïm’in kendi yaşadıklarından yola çıkarak çektikleri filmin dünya prömiyerini geçtiğimiz sene Cannes Film Festivali’nde yapılmıştı.Sürükleyici ve kuvvetli anlatımı ile çok başarılı bir filim olmuştur.

Valérie Donzelli 2 Mart 1973 Fransa doğumlu genç yönetmen aynı zamanda bir çok filimde rol alması onu aynı zamanda aktris olmasına neden olmuştur.Senarist ve yönetmen unvanı ile Fransa da kendinden çok söz edilmesine neden olmuştur.Film sektörüne girmeden önce,Valérie Donzelli mimarlık okuyordu ve ardından bir aktris olmak için okul hayatını sinemaya kaydırdı. Daha önceden Ladurée bir satış elemanı olarak çalışırken, Paris'in 10. bölgesinde Belediye Konservatuarı öğrencisi idi bir gün ünlü bir oyuncu ile arkadaş oldu ve tüm fikirleri değişti onun meslek hayatı aktris olmaya teşvik etmiş oldu.

Gösterim Tarihleri

Sinema TV 03.02.2013 17:15

Filmden Resimler

YAŞAM SAVAŞI (DECLARATION OF 

WAR ) izle

 

YAŞAM 

SAVAŞI (DECLARATION OF WAR )izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, declaration of war izle, yaşam savası filmi, sinema tv izle, sinema filmleri,