TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Yeniden Doğuş - Bangkok RevengeHenüz 10 yaşında küçük bir erkek çocuk olan Manit, ebeveynlerinin hunharca katledilişine tanık olmuştur. Katiller onuda başından vurur ancak o mucizevi bir şekilde adeta yeniden doğuş gerçekleştirip yaşamayı başarır.


Yönetmenliğini Jean-Marc Minéo'nin yaptığı Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge filminin oyuncuları; Jean-Marc Minéo, Jon Foo, Caroline Ducey, Michaël Cohen'den oluşuyor.

Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge

Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge izle

Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge  2011 - Tür : Aksiyon , Dram , Gerilim türündedir.

Konusu:

Henüz 10 yaşında küçük bir erkek çocuk olan Manit, ebeveynlerinin hunharca katledilişine tanık olmuştur. Katiller onuda başından vurur ancak o mucizevi bir şekilde adeta yeniden doğuş gerçekleştirip yaşamayı başarır. Uzakdoğu sporlarında yetenekli bir üstadın yanında yetiştirilen Manit, seneler sonra intikamını almak üzere işe koyulur.

Michael Cohen Doğumlu Winnipeg , Michael ve ailesi taşındı Richmond, British Columbia o 10 yaşındayken. Büyük bir hayranı olarak Carol Burnett onu TV, ile Carol Burnett Show ve olduğunu göstermektedir görünen aktörler okuyan, o bir aktör ve yazar olmak için ilham kaynağı oldu ve 12 genç yaşta bir Genç Oyun Yazarı yarışması kazandı.Yıl üniversiteden mezun olduktan sonra, Michael taşındı Toronto o daha oyunculuk eğitimi sadece, ama animasyon TV dizisi bir ajan olmadan ilk ses iş indi Pippi Longstocking . O zamandan beri, TV görünüşe gibi gösterir yapılan Halk olarak Queer , Doktor , Moville Gizemler , Roboroach ve Henry Dünya ve aynı zamanda Microsoft, BMW, Dell, Ikea, Rogers AT & T, Bell Sarı Sayfalar, Hyundai için reklam için seslendirme yaptı ve diğerleri.

Jon Foo (doğum Jonathan Patrick Foo ve 30 Ekim 1982) İngiliz aktör, karışık dövüş sanatçısı ve dublör olan Çin ve İrlanda asıllı.Foo doğdu ve büyüdü Londra'da bir için Çinli gelen baba Singapur ve İngiltere'den bir İrlandalı anne. Onun kardeşleri babasının yanından bir kız kardeşi ve iki üvey kız kardeşi vardır. O kadar büyüdü ailesi sürekli taşındı. Babası uygulamaları karate ve annesi uygulamaları judo . O öğrenmeye başladı kung fu sekiz yaşında iken onun için ciddi bir eğitim başladı ama, wushu o 15 yaşındayken. Halen yaşıyor Los Angeles .

Caroline Ducey (doğum Caroline Trousselard , 1977 yılında Paris ) 1994 yılından bu yana 34 filmde rol aldı bir Fransız aktris vardır. Onu ülkenin ötesinde, o en iyi onun tartışmalı rolü tanınıyor Catherine Breillat 'yıl 1999 filmi Romantik , o 2000 verildi kendisi için bir rol Étoile d'or de la vahiy féminine l'Académie de la tarafından (Gold Star) presse du cinéma français. Ducey Prix için aday Michel Simon En İyi Kadın Oyuncu filmi ödül Familles je vous hais (1997). 2000 yılında jüri üyesi oldu 22. Moskova Uluslararası Film Festivali .

Sinema TV 26.08.2013 19:30

Sinema TV 2 26.08.2013 21:15

Filmden Resimler

Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge izle

 

Yeniden Doğuş - Bangkok Revenge izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: salon 1, bangkok revenge izle, d-smart 2014 filmleri, bangkok revenge konusu, yeniden doğuş izle,