TIKLA ARA
D-Smart’tan Avantajlı
Film Dizi Paketi Kampanyası
Aylık 29,90 /AY
Hemen Başvur 0(212) 942 30 49

Avantajlı Film Dizi Kampanyası

Film Dizi Paketi Kampanyası Fiyatları
TV Paketi Aylık Fiyat
Film Dizi Paketi 29,90 TL
Avantajlı Film Dizi Kampanyası Fırsatları

Film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam içerikleri

Yenilenen yüzüyle, aboneliğiniz süresince D-Smart GO hediye!

Üstelik 3 ay Mega Paketi hediye!

Her ay TV'de ilk kez yayınlanacak onlarca film ve diziler

İspanya futbol ligi LaLiga, CEV voleybol şampiyonlar ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA Basketbol Ligi, F1 ve MOTO GP Heyecanı ve Galatasaray ve Beşiktaş'ın Hazırlık Maçları


Hangi Kanalları İzleyebilirim?

D-Smart Film Dizi Paketine üye olmanız durumunda Sinema, Dizi, Ulusal, Haber, Yaşam, Belgesel, Spor, Çocuk, Müzik, Uluslararası ve 4K türünde keyifle izleyebileceğiniz yüzlerce kanal ve program evinizde!


Film Dizi Paketi Tüm KanallarKampanya kapsamında; Film Dizi paketi ayda 44 TL yerine sadece 29,90 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanya yeni bireysel üyelik başvurularında ve 24 aylık taahhütlü HD ve D-Fix için geçerli geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

D-Smart uydu alıcısı ve Smartkart süresiz olarak D-Smart’a ait olup, üyelik süresince üyelerin kullanımına tahsis edilir.

Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir.

Üyeliğin taahhüt dışında sona erdirilmesi durumunda üye kendisine tahsis edilen D-Smart uydu alıcısı, Smartkart’ı 7 gün içerisinde iade etmesi gerekmektedir. İade edilmediği durumda cari bedeli olan D-Fix için 250 TL, D-Smart HD uydu alıcısı için 500 TL, HD+ Uydu alıcısı+ kayıt cihazı için 1425 TL donanım bedelini ödemesi gerekmektedir.

Belirtilen fiyatlar HD paket fiyatlarıdır. Ayrıca ek bir ücret yoktur.
Benzer Kampanyalar