TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Yollar ve Bağlar - Rails & TiesAnlaşamayan sorunu bir çift bir gün çocuk yapmak istemeler ama anlaşamadıkları için kararsız kalırlar.Çiftin karsısına bir gün kimsesiz bir çocuk çıkar ve hayatları değişir.


Yönetmenliğini Daniel Alfredson'nin yaptığı Yollar ve Bağlar - Rails & Ties filminin oyuncuları; Noomi Rapace, Michael Nyqvist, Tehilla Blad, Lena Endre, Georgi Staykov'den oluşuyor.

Yollar ve Bağlar - Rails & Ties

Yollar ve Bağlar - Rails & Ties izle

Yollar ve Bağlar - Rails & Ties

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Yollar ve Bağlar - Rails & Ties filmi 2009 - İsveç , Danimarka , Almanya , Norveç yapımı ve Gerilim, Gizem, Suç türündedir.

Konusu:

Tren kazasında annesi ölen David, Tom'un kaldığı yeri öğrenir ve Megan'ın onu sahiplenmesi ile işin seyri değişir. Tom ve Megan, evlilikleriyle ilgili sorunlardan dolayı çocuk yapıp yapmamakta kararsızdırlar. Tom, tren kondüktörlüğü yapmaktadır ve bir gün kondüktörlüğünü yaptığı tren raylarda takılı kalan bir arabaya çarpar. Arabanın sürücüsü kadın hayatını kaybetmiştir ancak oğlu Davey kazadan sağ olarak kurtulur. Tom'un işini kaybetmesiyle hayatları değişen çift, asıl değişimi küçük çocuğun yaşamlarına girmesiyle yaşayacaklardır.

Kevin Bacon 1958 yılında Philedelphia’da doğan Kevin Bacon, büyük ve kapalı bir ailenin en küçük ferdi olarak dünyaya geldi. Sahnedeki ilk deneyimini 17 yaşındayken yaşayan genç aktör, New York’ta oyunculuk eğitimi almaya başladı. Okuldaki en genç öğrencilerden biri olan Bacon, yeteneğiyle hocalarının dikkatini çekmeyi başardı.

Marcia Gay Harden
ABD'li oyuncu. Sinema, televizyon ve tiyatro alanındaki çalışmalarda yer almıştır. Harden tiyatro alanında verilen Tony Ödülü'nün, ve sinema alanında verilen Akademi Ödülü'nün (Oscar) sahibidir.

Kathryn Joosten
(20 Aralık 1939 doğumlu) ABD'li televizyon oyuncusu..En iyi Desperate Housewives Karen McCluskey olarak onu düzenli bilinen rolleri ve Dolores Landingham olarak West Wing onun yinelenen rolü.Joosten Chicago, Illinois oyunculuk dersleri aldıktan sonra, 1980'li yıllara kadar onu zanaat bilemek için başlamadı.O en aktörler için alışılmadık yaş 42, oyunculuğa başladı..Önce bir oyuncu olarak kariyerine için, o Chicago'da Michael Reese Hastanesi'nde psikiyatri hemşiresi olarak çalıştı.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD  Pazartesi 13:35-15:25

Filmden Resimler

Yollar ve Bağlar - Rails & Ties izle

 

Yollar ve Bağlar - Rails & Ties izle

 

Fragman İzle
Kategori: