TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Yükümlülük - The LiabilityGenç bir delikanlı olan adam annesinin erkek arkadaşı Peter için bir günlük şöförlük yapmayı kabul edince sır perdesi aralanır.


Yönetmenliğini Craig Viveiros'nin yaptığı ve Oyuncuları Tim Roth, Talulah Riley, Jack O'Connell, Peter Mullan, Kierston Wareing'den oluşuyor.

Yükümlülük - The Liability

Yükümlülük - The Liability izle

Yükümlülük - The Liability  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2012 - İngiltere, Aksiyon, Gerilim türündedir.

Konusu:

19 yaşındaki Adam annesinin erkek arkadaşı Peter için bir günlük şöförlük yapmayı kabul edince, kiralık katil Roy'un yanında kendini kabus gibi bir cinayet, seks ticareti ve intikam dolu 24 saatlik bir yolculuğun içinde bulur.

Jack O'Connell, 1990 Derby, İngiltere doğumlu aktör. Skins dizisindeki James Cook karakteriyle ün kazanmıştır.Para Canavarı (2016) HHHH (2016) Tulip Fever (2016)

Tim Roth
, 14 Mayıs1961 tarihinde, Londra’da, ressam bir anne ve gazeteci bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. Önceleri heykeltraş olmak isteyen Roth, Londra’da Camberwell Sanat Okulu’na gitti. Bir süre sonra aktörlüğü denemeye karar vererek ilk deneyimini, “Made in Britain” adlı bir televizyon filminde ırkçı bir dazlak rolüyle 18 yaşında kazandı. Sonrasında, adı ve görünümü dolayısıyla Yahudi rollerine uygun görüldü. 1984 yılında, Stephen Frears’ın “The Hit”inde, bir katil çırağı rolüyle dikkatleri çekti.

Natalie Hershlag
, daha çok bilinen adıyla Natalie Portman, İsrail kökenli Amerikalı sinema oyuncusu. Leon filmindeki rolüyle tanınmış, 2010 yapımı Siyah Kuğu (Black Swan) filmindeki performansıyla en iyi kadın oyuncu dalında Oscar ve Altın Küre ödüllerinin sahibi olmuştur.

Chris Hemsworth
, Avustralyalı aktör. Marvel'in süperkahraman filmlerinde Thor karakterini canlandırmasıyla tanınmıştır.1983 yılında Avusturalya'nın Melbourne şehrinde doğdu. Avustralya'da yayınlanan Home and Away dizisindeki Kim Hyde karakteri sayesinde ünlendi. 2005 yılında Home and Away dizisi ile en iyi genç erkek yetenek dalında Avusturalya'da Logie ödülünü aldı.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 09 Mayıs Pazartesi 23:40-01:15

Filmden Resimler

Yükümlülük - The Liability izle

Yükümlülük - The Liability izle

Fragman İzle

Kategori: