TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Zenne - Zenne Dancer



İmkansız bir üçlünün dostluk öyküsü: DANIEL, Türkiye'nin değer yargılarını çok tanımayan ve 1 yıllığına İstanbul'a gelen bir Alman fotoğrafçı. Renklerini gizlemekten sakınmayan, ailesinden koşulsuz destekle koruma gören ve İstanbul'un dans klüplerinde Zennelik yapan CAN. Ve doğulu, muhafazakar bir ailenin çocuğu olan AHMET.


Yönetmenliğini Caner Alper, Mehmet Binay'nin yaptığı Zenne - Zenne Dancer filminin oyuncuları; Erkan Avcı , Jale Arıkan , Rüçhan Çalışkur , Tolga Tekin , Tilbe Saran 'den oluşuyor.

Zenne - Zenne Dancer


Zenne - Zenne Dancer izle

William & Kate

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Zenne - Zenne Dancer 2011 - Türkiye Tür : 3 Boyutlu , Aile , Aksiyon , Biyografi , Dans , Dram , Komedi türündedir.

Konusu:

İmkansız bir üçlünün dostluk öyküsü: DANIEL, Türkiye'nin değer yargılarını çok tanımayan ve 1 yıllığına İstanbul'a gelen bir Alman fotoğrafçı. Renklerini gizlemekten sakınmayan, ailesinden koşulsuz destekle koruma gören ve İstanbul'un dans klüplerinde Zennelik yapan CAN. Ve doğulu, muhafazakar bir ailenin çocuğu olan AHMET. Birbirleriyle dostluk, aşk ve anlayışla birarada yaşamayı başarabilen üçlünün karşısına çıkan töre, devlet ve muhafazakar aile değerleri... Filmin senaryosu, 2008 yılında babası tarafından gay olduğu için öldürülen Ahmet YILDIZ'ın gerçek hikayesinden esinlenilerek kaleme alınmıştır.

Jale Arıkan 1971 yılında 6 yaşında iken Almanya'ya göçmen olarak giden bir ailenin çocuğudur. Temel eğitimini Almanya'da tamamladı. Almanya'da bir yabancı olarak uyum problemi ve sosyal sorunların yoğun olduğu bir ülkede yaşıyordu. Almanya'daki Türk kadınlarının dramını Alman toplumuna yansıtabilmek için sinemayı bir araç olarak seçti. Daha sonra 3 yıl boyunca özel bir tiyatro öğretmeninden oyunculuk dersleri aldı. Kendini hazır hissetiği anda Alman televizyon kanallarında oyuncu olarak çalışmaya başladı.

Rüçhan Çalışkur
Ankara Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü mezunu olan sanatçı, 1979 yılında Devlet Tiyatroları kadrosuna girdi. Uzun yıllar tiyatroda oyunculuk yapan Rüçhan Çalışkur, 2003 yılında kamera karşısına da geçerek, sinema ve dizi filmlerde rol almaya başladı. Çalışkur, aynı zamanda bir seslendirme sanatçısı olup, yönetmen Cüneyt Çalışkur ile evlidir.

Tilbe Saran İstanbul’da doğdu.St.Benoit Fransız Lisesi’nden,ardından İstanbul Üniversitesi Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.Profesyonel tiyatro yaşamına 1984’te, henüz öğrenciyken Kenter Tiyatrosu’nda başladı.Daha sonra Dormen Tiyatrosu’nda ve 1989’dan başlayarak 1995 yılına kadar İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda sahneye çıktı.1995’te Cüneyt Türel ve Işıl Kasapoğlu ile birlikte Aksanat Prodüksiyon Tiyatrosu’nu kurdu.

SinemaTV 26.09.2013 01:15

SinemaTV 2 26.09.2013 03:00

Filmden Resimler

Zenne - Zenne Dancer  izle

 

Zenne - Zenne Dancer  izle

 

Fragman İzle



Kategori:

Etiketler: sinema tv, zenne dancer konusu, d-smart 2014 filmleri, zenne dancer izle, zenne izle,