TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kördüğüm - Maggie's PlanBekar bir kadın olarak tek başına hayatına devam eden Maggie anne olmak ister fakat tüm planları John'u görüp ona aşık olunca değişir. Ortada tek bir sorun vadır oda John evlidir.


Kördüğüm - Maggie's Plan

Kördüğüm - Maggie's Plan izle

 

Kördüğüm - Maggie's Plan - Yönetmenliğini Rebecca Miller 'in yaptığı ve Oyuncuları Greta Gerwig, Ethan Hawke, Julianne Moore'den oluşuyor. Kördüğüm - Maggie's Plan ekranlarında izleyebileceğiniz. 2016 - ABD Komedi, Dram, Romantik türündedir.   


Konusu:

New York'ta yaşayan Maggie genç ve hayatındaki tüm kararları kendisi alabilem özgür bir kadındır. Evlenmeden çocuk sahibi olmak isteyen Marggie karar verdikten sonra eski bir arkadaşı olan Guy'da yardım etmeyi kabul etmiştir. Ancak bu sıralarda tanıştığı evli antropolog John tüm planlarını alt üst eder. John'a aşık olan Maggie ve John'un zaten sarsılmakta olan evliliğinin bitmesinden bir süre sonra evlenirler. Ancak aradan geçen yıllarda Maggie John'a olan ilgisini kaybetmiştir. Maggie yepyeni bir plan yapar, amacı John ile aslında çok uygun olduklarını düşündüğü John'un eski karısı Georgette'i yeniden biraraya getirmektir.


Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 23 Ekim Pazar 21:00-22:38


Filmden Resimler

Kördüğüm - Maggie's Plan izle

Kördüğüm - Maggie's Plan izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: d-smart 2017 izle, kördüğüm - maggies plan izle, moviesmart premium hd, kördüğüm - maggies plan konusu, maggies plan izle,