TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ölümden Kaçış Yok - EscapeeBir akıl hastanesine yaptıkları gözlem gezisi esnasında, psikoloji anadalı öğrencisi Abby (Christine Evangelista), tehlikeli bir hasta olan Harmon (Dominic Purcell) ile talihsiz bir karşılaşma yaşar.


Yönetmenliğini Campion Murphy 'nin yaptığı Ölümden Kaçış Yok - Escapee filminin oyuncuları;Dominic Purcell, Christine Evangelista, Christopher Shand, Melissa Ordway, Faith Ford, Carly Chaikin, Kadeem Hardison, Justin Gaston, Scott Elrod, Danny Nucci ve David Jensen'den oluşuyor.

Ölümden Kaçış Yok - Escapee

Ölümden Kaçış Yok - Escapee  İzle

Ölümden Kaçış Yok - Escapee Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Ölümden Kaçış Yok - Escapee   2011 - ABD Dram , Gerilim , Korku türündedir.

Konusu:

Bir akıl hastanesine yaptıkları gözlem gezisi esnasında, psikoloji anadalı öğrencisi Abby (Christine Evangelista), tehlikeli bir hasta olan Harmon (Dominic Purcell) ile talihsiz bir karşılaşma yaşar Akşam arkadaşlarıyla ders çalışma için eve döndüğünde, Harmon'ın içindeki karanlığı uyandırdığından habersizdir O gece Harmon, arkasından bir çok ölü bırakarak hastaneden kaçmayı başarır Civar komşularından biri olan polis Carter, Abby ve arkadaşlarını kapılarını ve pencerelerini kilitli tutmaları konusunda uyarır Harmon'ın Abby'e olan takıntısının karşısında, Carter'ın onu koruma çabaları yetersiz kalacaktır.Seri haline getirilecek filmlerden birisi olan Escapee Filmi, izleyicilerini iki gruba ayırmış durumda… Seyircilerin bir kısmı filmin beklenildiği gibi olmadığını söylerken, diğer kesim ise devamı geleceği için bu şekilde bir son ile noktalandırıldığını ve ikinci filmin bundan çok daha iyi olacağını ifade ediyorlar.

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell (d. 17 Şubat 1970, İngiltere),Baba tarafından Norveçli,anne tarafından İrlandalı olan Avustralyalı oyuncu. Kariyerini ABD'de sürdürmektedir. Fox televizyonunda yayınlanan John Doe televizyon dizisindeki John Doe karakteri ve Prison Break dizisindeki Lincoln Burrows karakteri ile üne kavuşmuştur.İngiltere'nin Merseyside şehrinde 1970 yılında dünyaya gelen Purcell beş kardeşin en büyüğüdür.1,88 metrelik boyu ve yapılı fiziği nedeniyle genelde aksiyon ve macera dizi/film'lerinde rol almıştır.2000 yılında Green Card çekilişini kazanan Purcell şuan eşi Rebecca Williamson, ve dört çocuğuyla beraber {Joseph (d. 1999), Audrey (d. 2001), ikizleri Lily ve Augustus (d. 2003)} Los Angeles, Kaliforniya'da ikamet etmektedirler. 2007 sonunda eşinden ayrılmıştır.

Linda Evangelista (10 Mayıs 1965) Kanadalı bir modeldir. O 600 dergi kapaklarında yer almıştır. Evangelista çok fotoğrafçı Steven Meisel en uzun zamandır ilham perisi olmak, hem de "Biz az 10.000 $ bir gün uyanmak istemiyorum" ifade basma tanınır. O Meisel tarafından fotoğraflandı hepsi Vogue Italia, dergisinin kapağında onu birden fazla maçta rekoru kırdı.

Melissa Pam Ordway (31 Mart 1983) Amerikalı aktris ve modeldir. O birçok kampanyada modellenmiş ve yine 17 gibi filmlerde rol aldı ve televizyonda Privileged.Ordway John ve Christine Ordway Atlanta, Georgia, bir tek çocuk, doğdu etti. O Atlanta topluluk tiyatro yapıyor ve aynı zamanda Snellville, Georgia lise tiyatro yapımları hareket başladı. O Güzel ve Çirkin, Kadın, Bir Yaz Gecesi Rüyası, ve diğer birçok gösterir sahne performansları rol aldı. Liseden mezun olduktan sonra, Ordway Georgia State Üniversitesi'nde okudu ve Delta Zeta kız öğrenci yurdu bir üyesidir. Georgia State iken, Melissa Yardımcısı adı verilen MTV'de bir reality show katılmak için seçildi. O göstermek kazandı ve oyunculuk ve modelleme alanında kariyer için Los Angeles'a taşındı.22 Eylül 2012 tarihinde o The Last Song filminin çekimleri sırasında bir araya geldi Justin Gaston ile evlendi.

SinemaTV 25.05.2013 00:00

SinemaTV 2 25.05.2013 01:45

SinemaTV 31.05.2013 00:30

SinemaTV 2 31.05.2013 02:15

Filmden Resimler

Ölümden Kaçış Yok - Escapee izle

 

Ölümden Kaçış Yok - Escapee izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, ölümden kaçış yok konu, d-smart izle, escapee izle, ölümden kaçış yok izle,