TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

SMARTOYUN AÇILDI!SMARTOYUN AÇILDI!


D-Smart kullanıcılarının eğlence anlayışına yenilikler getiren interaktif oyun portalı SMARTOYUN, D-Smart 55.kanalda! Smartoyun?da Neler mi Var?

İskambil oyunlarını sevenlere SOLITAIRE ve 8 OFF, futbol tutkunlarına TEK VURUŞ, zekasını konuşturmak isteyenlere SUDOKU, Tetris oyununu özleyenlere RENKLİ TUĞLALAR ve klasikler arasında yer alan TAVLA D-Smart 55.kanalda sizleri bekliyor. Her ay yeni oyunlar; yepyeni heyecanlar?

Üstelik Smartoyun portalında yer alan tüm oyunlara erişim ilk 1 ay ücretsiz! 1 ay boyunca tüm oyunlara ücretsiz erişim için kumandanızın mavi tuşuna basarak aktivasyon yapmanız yeterli!

Aynı zamanda her hafta yenilenen, cep telefonunuz ile oynayabileceğiniz 6 farklı mobil oyuna Smartoyun MOBIL sayfasından erişebilirsiniz.

Smartoyun portalında yenilikler her ay devam ediyor olacak. RALLI, FINDIKÇI, HÜCRE, FETİH? önümüzdeki aylarda Smartoyun?da yer alacak oyunların sadece birkaçı! Çocukların anne-babalarıyla oynayabilecekleri eğitici-eğlenceli oyunlar ve aynı zamanda yepyeni oyun türleri ile eğlencenin kapıları Smartoyun?da açılacak?

Smartoyun?da sizler için hazırlanan oyunlardan vazgeçemeyeceksiniz!
Fındıkçı
Ekranda dağılmış olarak duran fındıkları, oyun alanında belirtilen yerlere iterek yerleştirmektir. Oyunda az hamle yaparak sonuça ulaşmak önemlidir.

Freecell
Ortaya karışık ve açık bir şekilde dağıtılmış olan bir deste iskambil kâğıdını, sol üstteki hücreleri kullanarak, sağ üstteki ana hücrelere kupa, maça, sinek ve karo en küçükten(A), en büyüğe(K) doğru toplayın.

Solitaire
Karışık dağıtılmış olan bir deste iskambil kâğıdını, sağ üstteki ana hücrelere kupa, maça, sinek ve karo olarak en küçükten(A), en büyüğe(K) doğru toplamaya çalışın.

Renkli Tuğlalar
Oyun alanına düşen blokları döndürerek ve sağa sola hareket ettirerek, blokları aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştirip patlatın. Aynı anda birden çok satır patlatmak daha çok puan kazandırır.
Renkli Tuğlalar'da puan sınırı yoktur. Oyun, bloklar yükselip oyun alanının en üst noktasına temas edene kadar devam eder.

Sudoku
Oyun ekranı 3x3'lük 9 tane kareden oluşan 9x9'luk büyük bir kareden oluşur. 9x9'luk karenin her satırına ve her sütununa ayrıca 3x3 luk küçük karelere 1'den 9'a kadar olan rakamlardan birini bir satırda bir kere kullanacak şekilde yerleştirin.

Tavla
Tavla, oyuncunun beyaz renkli pullarını rakibinden önce oyun alanın sağ alt tarafına getirmesi ve teker teker toplamasıdır. Oyunun başlaması için her oyuncu birer zar atar ve büyük zarı atan oyuna başlar.Kategori:

Etiketler: d-smart, d-smart oyun, smart oyun, d-smart kanallar,